Tal-com | Międzynarodowa platforma marketingowa

Tal-com | Międzynarodowa platforma marketingowa

Tal-com.com jest nowoczesnym portalem z źródłem informacji dla użytkowników, którzy poszukują newsów, ofert, produktów z różnorodnych kategorii.

Platforma jest też miejscem, w którym Firmy mogą przedstawić swoje usługi oraz produkty. Ponadto oferujemy klientom możliwość publikowania artykułów, ofert czy informacji o ich działalności w formie dedykowanej podstrony (tzw. landing page).

Przejdź na stronę
Talinkme.pl | Twój portal pracy

Talinkme.pl

Talink.me to najbardziej zaawansowany technologicznie i atrakcyjny cenowo portal pracy, stworzony z myślą o firmach, które poszukują specjalistów, menedżerów oraz pracowników średniego i wyższego szczebla. Każdego dnia portal odwiedzany jest nawet przez kilka tysięcy internautów, co pozwala firmom na szybkie znalezienie wykwalifikowanych pracowników. Co nas wyróżnia spośród innych to darmowe korzystanie z wersji standardowej.

Jako jedyny portal pracy oferujemy dla firm zainteresowanych korzystaniem     z   komercyjnych pakietów:  Mini, Rozszerzony i Premium, indywidualną promocję każdego ogłoszenia o pracę.

Dzięki tej usłudze każda firma zwiększa nie tylko
obszar dotarcia do wyspecjalizowanych kandydatów aktywnie poszukujących pracy ale zwiększa dotarcie do kandydatów pasywnych którzy w danym momencie nie szukają pracy ale po przeczytaniu oferty chętnie zaaplikują.

Przejdź na stronę

Więcej informacji

Potrzebujesz więcej informacji?