News & Blog

Artykuły

Marketing internetowy z Tal-com

Marketing internetowy z Tal-com

Jedną z cech marketingu jest świadoma orientacja preferencji, potrzeb i problemów klienta. Prościej mówiąc-dobra reklama to taka, jakiej aktualnie oczekuje od nas klient. A on od kilku lat wszystkie swoje działania przenosi do internetu. Dlatego i my tam jesteśmy!

Internet daje wiele możliwości dotarcia do potencjalnego klienta, a świadome łączenie różnych źródeł pozwala na osiągnięcie dużych efektów. Zapewne większość z was wie, co to jest promowanie na Facebooku i Google Ads, ale czy wiecie, że źródeł reklamy może być dużo więcej?

Nasza firma specjalizuje się w internetowych kampaniach marketingowych. Aby poszerzać ich zasięg stworzyliśmy Tal-com. Jest to międzynarodowa platforma, która dzieli się informacjami o produktach i usługach poszczególnych firm z użytkownikami Internetu. Dla nas i naszych klientów jest to kolejne źródło promocji, czyli artykuł sponsorowany. 

Image

Internet pozwolił konsumentom na zdobywanie coraz większej wiedzy na temat produktów i usług, którymi są zainteresowani, z czego regularnie korzystają. Na stronach producentów znajdują się opisy produktów, jednak zawsze są one przedstawione w supernatywach-bo to przecież autoreklama. Klient szuka potwierdzenia dobrej jakości z innego źródła. Dla naszych partnerów biznesowych takim źródłem jest artykuł sponsorowany. 

No dobrze... ale wiele platform proponuje artykuł sponsorowany, co nas więc wyróżnia? 

Artykuł sponsorowany na naszej platformie zawiera treści, banery, linki i przekierowania do sklepu klienta. Pozytywna opinia o produkcie, jego zdjęcie i przekierowanie do sklepu zbliża klienta do zakupu. Może być lepiej?-Ależ oczywiście! Czytelnik nawet nie musi znać naszej platformy, bo reklama artykułu pojawia się na każdej stronie (posiadającej reklamę), na którą wchodzi wasz potencjalny klient (również pod artykułami na innych stronach z informacjami). To my i nasi klienci decydujemy, kto dotrze do tych treści. Artykuł jest promowany w aż 5 źródłach a odbiorcy targetowani poprzez kryteria tj. wiek, płeć, miejsce zamieszkania czy słowa klucze. Takie działania pozwalają na dotarcie do osób, które są potencjalnymi klientami naszych partnerów biznesowych. 

Czyli dodajemy artykuł i czekamy na werdykt czy zdobędzie on popularność? Nie!

Współpraca z nami daje Ci gwarancję osiągnięcia jak największej liczby odbiorców. Znając budżet kampanii, określamy możliwą do wygenerowania liczbę wyświetleń reklamy artykułu oraz liczbę kliknięć. Zaczynając współpracę z nami, wiesz, jakie wartości zostaną przez nas wypracowane. Regularnie sprawdzamy behawioralne zachowania ludzi, które oddziaływają na odbiór wyświetlonej reklamy, wyznaczamy najlepsze rozwiązania z punktu widzenia określonego kryterium jakości dla kampanii po to, aby nasz klient w dniu otrzymania raportu mógł znowu zapytać "Jak wy to zrobiliście?" 

Image

W takim razie, jaka jest cena takich działań?

Na takie pytanie udzielamy odpowiedzi: A jaką kwotę Ty kliencie jesteś w stanie wygenerować, aby osiągnąć zadowalające Cię efekty?

Nasza firma powstała po to by specjaliści w niej pracujący mogli pomagać firmom w ich rozwoju. Tworzymy indywidualne oferty dla każdego z was-bo każda działalność jest inna. 

Image

Zapraszamy do kontaktu wszystkie firmy planujące start swoich działań marketingowych w sieci oraz te, które chcą je poszerzyć. Nasi doradcy szczegółowo opowiedzą o naszych działaniach i dopasują ofertę do twoich potrzeb. 

Czekamy na twój telefon:  


Paweł Dziedzic

Spec. ds. IT
Tel.: 533 991 084
✉ Email: This email address is being protected from spambots. You need JavaScript enabled to view it.
     


Ewelina Komsa
Spec. ds. marketingu
Tel.: 533 995 817
✉ Email: This email address is being protected from spambots. You need JavaScript enabled to view it. 


Monika Duda-Kawa

Spec. ds. Marketingu
Tel.: 533 996 989
✉ Email: This email address is being protected from spambots. You need JavaScript enabled to view it.

Proszę wypełnić wszystkie wymagane pola
Proszę wypełnić wszystkie wymagane pola

 

LUB

This email address is being protected from spambots. You need JavaScript enabled to view it.

Kontakt

36-002 Jasionka, Jasionka 954
biuro@ira-net.com

Zapisz się do newsletter'a